vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

8 listopada 5-latki skorzystały z możliwości wejścia do tężni solankowej znajdującej się w Parku Wodnym w Siedlcach. Dzięki Agencji Rozwoju Miasta Siedlce dzieci miały bezpłatny transport i wejście do obiektu. Podczas pobytu w tężni przedszkolaki oddychały leczniczym, solankowym powietrzem, a oprócz tego: układały puzzle, grały w gry planszowe, budowały dom z klocków, kolorowały obrazki, oglądały książeczki i bawiły się zabawkami. Z wielkim zainteresowaniem obserwowały basen i pływające w nim osoby (jak przystało na KACZUSZKI też chętnie by popływały). Pobyt w tężni był dla dzieci nowym i ciekawym doświadczeniem.            B. Nowak 

Joomla Template - by Joomlage.com