vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W środę 8 XI dzieci z grupy Motylków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach w ramach innowacji teatralnej. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, dowiedziały się od pani bibliotekarki, jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać, jak chronić książki przed zniszczeniem.  Dzięki uprzejmości pani z biblioteki zostały nam udostępnione materiały związane z teatrem. Dzieci mogły obejrzeć wiele ciekawych ilustracji a także  zapoznać się z terminami takimi  m.in. jak scena, kukiełka kurtyna, aktor i widownia. Żegnając się z panią dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki. Dzieci pełne wrażeń i nowych doświadczeń, wracały do przedszkola z radością i uśmiechem na twarzach.                                                       D.Wyrębiak, V. Kołodziejak

Joomla Template - by Joomlage.com