vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków. W  grupie Motylków  w sposób niezwykle szczególny uczczono  rocznicę odzyskania niepodległości. Starszaki wysłuchały krótkiej historii o Polsce w okresie zaborów i walce narodu polskiego o wolność.  Zapoznały się z symbolami narodowymi oraz pieśniami patriotycznymi. Dzieci odśpiewały hymn Polski oraz piosenkę „Jestem Polakiem”. Przedszkolaki chętnie recytowały wiersz patriotyczny pt . „Kto ty jesteś?”. Podsumowaniem zajęć było samodzielne wykonanie flagi Polski.

D.Wyrębiak, V. Kołodziejak

Joomla Template - by Joomlage.com