vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W środę (8.11.17r.) przedszkolaki z grupy ,,SÓWEK’’ wraz ze swoimi paniami odwiedziły salę zabaw MADAR. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez zabawę oraz rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, a także orientacji przestrzennej. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniami na nowe przeżycia. Niezwykłą frajdą okazał się 3 – poziomowy plac składający się z toru przeszkód, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. ,,SÓWKI’’ były zachwycone nowo poznanym miejscem i z uśmiechem na twarzy wracały na obiad do przedszkola.                                                                                K. Raczko i M. Wakulińska

Joomla Template - by Joomlage.com