Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

26 lutego w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Dzieci poznały historię życia tych prehistorycznych gadów. Razem z panią Anią Kostyrą uczniowie wykonali postać dinozaura ze styropianu i szarego papieru. Wiele radości sprawiło malowanie farbami Rexa- takie bowiem imię zostało wybrane dla świetlicowego dinusia. W ramach obchodów Dnia Dinozaura zostało wykonanych wiele prac plastycznych: szkielet dinozaura z patyczków, mały atlas dinozaura, "Świetlicozaur-Tęczuś"- praca grupowa, jaja dinozaura. Na terenie szkoły zorganizowane zostały podchody "W poszukiwaniu dinozaurów". Każdy uczestnik zabaw otrzymał symboliczną odznakę dinozaura. Podczas zajęć panowała atmosfera radości i zabawy.

ŚWIETLICA

Joomla Template - by Joomlage.com