29 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Puzzli oraz Dzień Składanki i Łamigłówki. Dzień ten zwraca naszą uwagę na pozytywny wpływ jaki mają na nasz mózg puzzle czy też wszelkie łamigłówki, które świetnie rozwijają koncentrację oraz stymulują obszary odpowiedzialne za logiczne myślenie. W piątek 28 stycznia świetlica szkolna zorganizowała oprócz zabaw logicznych, rozwiązywania sudoku czy też krzyżówek konkurs na : „Mistrza układania puzzli na czas”. W konkursie brały udział chętne dzieci, które swój czas spędzały w świetlicy. Wszyscy uczestnicy układali te same, 20 - elementowe puzzle. Najlepszy czas i tym samym:
I miejsce –  Ewa Tomczyk z klasy I d (1.01 s)
II miejsce -  Jagoda Malicka z klasy I b (1.18 s)
III miejsce – Magda Ciołek z klasy I d (1.33 s)
Wyróżnienie – Maks Churykau z klasy I d (1.41 s)
                                                                                   Zwycięzcom gratulujemy !!!