„Kreatywność jest największym darem ludzkiej inteligencji”

Ken Robinson

W dniu 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to Święto kreatywności, odwagi, a także zabawy. Opowiastka zawarta w “The Dot” stała się inspiracją dla wielu nauczycieli i tak w 2008 roku powstał “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Święto, obecnie, jest obchodzone już w 108 krajach. Ta inicjatywa ma na celu pobudzać kreatywność, pomysłowość uczniów, zachęcać ich do tworzenia. Dzieci w świetlicy szkolnej tego dnia poznały historię „kropki”, poprzez rozmowę dowiedziały się jaki jest cel obchodzenia tego święta. Chętnie brały udział w tematycznych zajęciach plastycznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć .

Wychowawcy Świetlicy