Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W październiku w świetlicy szkolnej odbyło się: „Pasowanie na Świetliczaka”.  Aby przystąpić do świetlicowej gromadki uczniowie klas pierwszych musieli wykazać się szczególnymi zdolnościami oraz przejść pozytywnie próby:

sprawności, kreatywności, koleżeńskości, wiedzy, odwagi.

Dużo radości i uśmiechu sprawiło uczestnikom wypicie łyżeczki tajemniczej mikstury oraz zjedzenie plasterka cytryny. Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą, sprawnością fizyczną oraz kreatywnością. Na zakończenie uczniowie złożyli ślubowanie, które zwieńczone było odciśniętym na akcie przyrzeczenia palcem. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

                                                                              Pozdrawiamy :-) Wychowawcy Świetlicy

Joomla Template - by Joomlage.com