Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzimy 15 września. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Tego dnia nauczyciele angażują dzieci w zajęcia, które pomogą im odkryć mocne strony i dadzą im odwagę. W Świetlicy szkolnej odbyło się wiele ciekawych i kreatywnych zajęć. Dzieci poznały historię Vashti z opowiadania The Dot Petera Reynoldsa dzięki któremu obchody dnia kropki zostały zainspirowane. Wykonywały wiele tematycznych prac plastycznych i świetnie się bawiły z kropkami na ubraniach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Pozdrawiamy, Wychowawcy Świetlicy 😉