pasowanie pierwszakow 2014 58 20141025 1225048023
więcej w galerii>>>

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. 13 października 2014r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych. Z ogromną radością oficjalnie przyjęliśmy  do grona naszych uczniów 103 pierwszoklasistów.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor szkoły Hanna Głuchowska, która przywitała pierwszaków oraz licznie zgromadzonych gości. Następnie wszyscy udaliśmy się do Królestwa Szkołolandii,  w którym uczniowie przedstawili program artystyczny, w czasie, którego z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez Panią Dyrektor.
Wszystkie dzieci były bardzo skupione i wzruszone, świetnie prezentowały się w stroju galowym oraz uczniowskich biretach. Wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIERWSZAKOM SUKCESÓW W NAUCE I SERDECZNIE WITAMY W GRONIE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 12 W SIEDLCACH.

Anna Królikowska