Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

kwestaPo raz pierwszy w naszej szkole w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie zorganizowałyśmy kwestę charytatywną. Całkowity dochód z akcji przeznaczony został dla dzieci z „Domu pod Kasztanami” Domu Dziecka w Siedlcach.

Pomysłów na prace było bardzo dużo, wygrały najciekawsze. Wspólnie z wychowawcami zostały wykonane pocztówki świąteczne, obrazki bożonarodzeniowe, aniołki z serwetek i makaronu i inne ozdoby.

Wszystkie prace cechowała różnorodność technik, piękna kolorystyka i dokładność wykonania. Dzieci z dużym zaangażowaniem ozdabiały drobnymi świecącymi kuleczkami i gwiazdkami malowane kartki świąteczne. Wdzięczne aniołki zrobione zostały z różnych gatunków makaronu. Efekt końcowy nadawał im złoty kolor i błyszcząca wstążka umożliwiająca zawieszenie ich na gałązce choinkowej. Na kwestę przygotowane zostały również pomysłowe lampiony. Malowanie farbami na szkle sprawiało dzieciom wiele radości. Piękne motywy bożonarodzeniowe i doskonale dobrane barwy sprawiły, że prace stanowiły wyjątkową ozdobę świąteczną. Wszystkie dzieci włożyły ogromny wysiłek i wielkie serce w przygotowanie akcji.    

Kwesta charytatywna odbyła się 1 grudnia i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców a także nauczycieli. Widniejący na holu szkoły plakat zapraszał wszystkich ludzi dobrego serca do wzięcia udziału w akcji na rzecz wychowanków siedleckiego Domu Dziecka. Wszystkie prace „rozeszły się” w tempie błyskawicznym.    

 

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział, gdyż dzięki Wam mogliśmy sprawić radość najmłodszym i zobaczyć uśmiech na ich twarzach w tym szczególnym okresie świąt Bożego Narodzenia.

      Dziękujemy Pani Dyrektor Elżbiecie Zysk –Zychowieckiej za gorące wsparcie naszej akcji i wszystkim za aktywny udział, gdyż dzięki Wam mogliśmy sprawić radość najmłodszym i zobaczyć uśmiech na ich twarzach w tym szczególnym okresie świąt Bożego Narodzenia.

Redakcja

 

Joomla Template - by Joomlage.com