Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider
spektakl szafa babuni 20120814 1869109462
więcej zdjęć w galerii...

Efektem półrocznej pracy z dziećmi starszej grupy kółka teatralnego było przedstawienie pt. "Szafa babuni". Na premierę zostali zaproszeni rodzice początkujących aktorów.

2 lutego 2006 roku odbył się spektakl dla uczniów z klas I- III naszej szkoły. Szczególnymi gośćmi w tym dniu były dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 27 w Siedlcach. Przygotowana przez uczniów scenografia przyciągała oczy publiczności.

Aktorzy w bajkowych kostiumach, pozbawieni tremy, z wrodzonym talentem odgrywali swoje role. Cisza i atmosfera skupienia panująca na sali była dowodem, że przedstawienie całkowicie przyciągnęło uwagę widzów. Treść spektaklu stanowiły między innymi fragmenty wierszy, które dzieci z łatwością rozpoznawały. Bogate i kolorowe stroje aktorów sprawiały, że nie jedna dziewczynka chciała wcielić się w rolę królewny śnieżki czy Kopciuszka. Po trzykrotnym odegraniu spektaklu dzieci zmęczone, ale szczęśliwe z odniesionego sukcesu z zapałem zabrały się do przygotowania kolejnego przedstawienia. 

Joomla Template - by Joomlage.com