uroczysto wrczenia sztandaru 20120814 1988874560
więcej zdjęć w galerii...

Rok szkolny 2006/2007 to okres wzmożonych przygotowań do jednej z najważniejszych uroczystości w szkole - do wręczenia sztandaru. Już we wrześniu opracowany został program działań, w którego realizację bardzo aktywnie zaangażowana była świetlica szkolna.

Dekorację sali gimnastycznej i stołówki szkolnej wykonały wg. własnego projektu p. Ewa Kozioł, p. Ewa Niedziółka, p. Elżbieta Lach-Malinowska - wychowawcy świetlicy szkolnej.

Ten szczególny dzień rozpoczęła uroczysta msza święta z udziałem władz miasta, kościoła i licznych zaproszonych gości. Nie zabrakło oczywiście dzieci i młodzieży oraz grona pedagogicznego. W czasie mszy świętej ksiądz biskup poświęcił sztandar.
Dalsze uroczystości odbyły się w sali gimnastycznej. Rodzice przekazali na ręce pani dyrektor mgr Elżbiety Zysk-Zychowieckiej piękny sztandar, na który zostało złożone ślubowanie. liczni zaproszeni goście wbili symboliczne gwoździe. Część artystyczną uświetniła orkiestra kolejowa i występy dzieci. Ten wyjątkowy dzień zakończył słodki poczęstunek.