kiermasz witeczny 2007 20120814 2048195458
więcej zdjęć w galerii...

Grudzień to gorący okres w naszej świetlicy. Dzieci jak mróweczki pracowały wykonując przeróżne ozdoby choinkowe na kiermasz świąteczny. Tak, Tak, to już tradycja naszej świetlicy. Po raz trzeci organizowałyśmy sprzedaż kartek świątecznych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem malowali bombki, projektowali i tworzyli całe armie aniołków.

Na kiermaszu dużłą popularnościć cieszyły się malowane ręcznie filiżanki i talerzyki. Tak więc duch świąt Bożego Narodzenia gościł u nas przez długi, długi czas. Dzieci jakby były grzeczniejsze, częściej się uśmiechały. Wszystko wydawało się lepsze, prostsze i piękniejsze.

Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Odwiedzały nas nie tylko dzieci, ale również rodzice i dziadkowie. Przepiękne kartki znalazły adresatów, a bombki i aniołki odnalazły domowe choinki. Przez pewien czas staraliśmy się uzupełniać ozdoby, a więc produkcja szła pełną parą. Wszystko sprzedaliśmy - super! Kilkutygodniowa praca została doceniona, a zebrane pieniądze przekazane na Konto Rady Rodziców Szkoły. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny kiermasz za rok.

Do zobaczenia