Uzyskaliśmy garść szczegółowych informacji na temat przebiegu konkursu. Wkrótce zaprosimy na przedstawienie premierowe (tak, tak - premiera odbędzie się w szkole!!!!!) i spotkanie z rodzicami uczestników dotyczące wyjazdu. Oczywiście mamy szczęcie rozpocząć część konkursową.

1. Przyjazd do Pacanowa w dniu 14 czerwca 2008 do godz. 1900.
  2. Na godzinę 1930 zaplanowane jest ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbaski koło szkoły. Prosimy o zabranie jakiejś ciepłej odzieży, śpiewników, śpiworów i małą poduszkę.
  3. Autobus należy pozostawi na wybranym parkingu (zgodnie z mapą). Proponujemy skorzystanie z parkingu PI- w przypadku korzystania z noclegu w szkole lub w namiotach.
  4. Przyjazd do Pacanowa w dniu 15 czerwca 2008 do godz. 900.
  5. Autobusem w niedzielę do godz. 900 można podjechać pod stadion w celu wypakowania dekoracji i pozostawieniu autobusu na P WIP
  6. Na autobusie na przedniej szybie w sposób widoczny należy umieścić kartkę -przepustkę, którą dostaniemy w biurze organizatora po przyjeździe.
  7. Po przyjeździe należy zgłosić się do biura organizatora, które będzie się mieściło na stadionie od godziny 1600 w sobotę i od godziny 800 w niedzielę w celu zarejestrowania uczestników oraz:
    1. Odebrania identyfikatorów dla artystów
    2. Odebrania bonów żywieniowych (informację o miejscu konsumpcji otrzymają Państwo w trakcie rejestracji).
    3. Przedstawienie polisy potwierdzającej ubezpieczenie uczestników i osób towarzyszących (na okres pobytu i podróży)
  8. Rozpoczęcie przeglądu finałowych widowisk planowane jest na godz. 10.00.
  9. Informacje techniczne dotyczące sceny:
    1. Scena obudowana z trzech stron, zadaszona;
    2. Wielkość sceny: szer. 12 m, głąb. 10 m;
    3. Wejście na scenę z dwóch stron;
    4. Nagłośnienie: mikrofony pojemnościowe podwieszane, mikrofony
    5. dynamiczne z przodu i 5 mikroportów
    6. Oświetlenie: kolorowe reflektory
    7. Inne: dym
  10. Kolejność pojawiania się na scenie:
    1. 1015 - 1045 - Spektakl „Francuska przygoda Koziołka Matołka" - Teatr Figielek z Szkoły Podstawowej Nr 12 Siedlce.
    2. 1055 - 1125 - Spektakl „Koziołkowa tourne France" - Teatr Jedenastka z Szkoły Podstawowej Nr 11 Białystok.
    3. 1135 - 1205 - Spektakl „Koziołek Matołek - Sędzia Sprawiedliwy daje nam nauki, prawi nam morały" -Teatr Kasianiecka, SP im. B. Prusa, Kałuszyn
    4. 1215-1245 - Spektakl „Magia Luwru czyli Koziołek i Przyjaciele" - Koło teatralne Jedynka, SP nr 1, Busko - Zdrój.
    5. 1255 - 1325 - Spektakl „Koziołek Matołek w Paryżu" - Kółko teatralne Figielek przy SP nr 25, Kielce.
    6. 1335 - 1405 - Spektakl „Galimatias czyli bajka krótka o zaniedbaniach i ich skutkach" - Kółko teatralne Mały Arlekin z Szkoły Podstawowej, Łagów.
    7. 1415 - 1445- Spektakl „Sposób na wilka" - Teatr Fantazja, Samorządowe Centrum Kultury, Sędziszów.
  11. Wszystkie grupy teatralne biorą udział w korowodzie koło godziny 1445, który prowadzi do wmurowania kamienia węgielnego pod nową siedzibę Europejskiego Centrum Bajki i z stamtąd grupy udadzą się na obiad do Szkoły Podstawowej, ul. Karska 3 w godzinach od 1530 do 1700.
  12. W szkole o godzinie 1700 grupy teatralne, będą miały spotkanie z Jury.
  13. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przewidziane jest na godzinę 1900.
  14. Zastrzegamy, że harmonogram może ulec lekkiej zmianie.