wizyta przedszkolakow 20120814 1777341545
więcej zdjęć w galerii...

5 czerwca 2008r. nasza świetlica zaprosiła zaprzyjaźnione przedszkola nr 27 i „Stokrotkę”. Celem wizyty była promocja szkoły. Dzieci miały możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Francuska przygoda Koziołka Matołka”. Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem młodych widzów. Duże wrażenie zrobiły kostiumy aktorów i piękna scenografia. Po spektaklu dzieci mogły wspólnie z aktorami miło spędzić czas na grach i zabawach świetlicowych.

Kolejnym punktem spotkania była wizyta w bibliotece szkolnej. Panie bibliotekarki zapoznały dzieci ze swoją pracą i zaprezentowały ciekawe pozycje książkowe. Duże wrażenie na dzieciach zrobiły nasze pracownie komputerowe.
Ogromną atrakcją były również próbne występy szkolnych Cheerleaderek na sali gimnastycznej. Niejeden uśmiech zawitał na twarzach dzieci podczas spaceru po obiektach sportowych: korty tenisowe, bieżnia, sala baletowa itp.. Oj ma ta nasza szkoła czym się pochwalić.
Całe spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze.