3-go września zabrzmiał dzwonek obwieszczający rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13. Od samego początku zajęć w świetlicy jest gwarno i wesoło.

Liczba świetliczaków powiększyła sie o dzieci z grup zerowych. Jest nas baaaardzo dużo. Czas upływa nam teraz na wzajemnym poznawaniu i zabawach integracyjnych.

Dzieci zapoznały się z obowiązującym Regulaminem Świetlicy. Tak więc znają już swoje prawa i obowiązki. Piękna pogoda pozwala nam korzystać z uroków lata. Spacerujemy po okolicy bawimy  się na placu zabaw i boiskach szkolnych. Codziennie wspólnie odrabiamy lekcje i rozwijamy swoje zainteresowania. Czas wolny dzieci również chętnie spędzają w sali zabaw, sali gimnastycznej, przy stole pingpongowym i piłkarzykach.

zajecia 1zajecia 2zajecia 3

zajecia 4zajecia 5zajecia 6